התקשרו אלינו 050-3296107

 

 

לקוחות ממליצים

Crestron Israel

Omer Brookstein
Director, Technology & Business Development

"אלון החל ללוות את החברה שלנו לפני כשנה, ומהר מאוד למד להכיר את תחומי הפעילות, מבנה העסק, והמרקם האנושי בחברה. ההתערבויות המקצועיות, והעצות של אלון היו ועודן תמיד מאירות את הדברים באור ייחודי, כזה שקשה לעיתים להתפנות אליו במהלך היום-יום, ותמיד באופן מקצועי ורגיש. אלון סייע לנו לגדול מחברה קטנה, לחברה גדולה יותר, המתנהלת עם תהליכים סדורים, ובכך סייע לנו לשפר את עבודת הצוותים השונים בחברה. מעבר לזה, השתלב אלון באופן יוצא מן הכלל בחברה, ותרם תרומה משמעותית גם למרקם החברתי בחברה. עבודתנו עם אלון ממשיכה, ואשמח להמליץ עליו לכל חברה הנתקלת באתגרים דומים."

טריוונצ'רס Triventures

אווה הובשמן CFO

"אלון היקר, בשם טריוונצ'רס ופורום מנהלי הכספים ומנכ"לים של היטק, רציתי להודות לך על הסדנא שהעברת לנו בנושא יסודות המשא ומתן.
למרות שאני עוסקת במקצוע ראית חשבון/ניהול כספים כמעט 20 שנה, הצלחת לחדש לי ולרענן את זיכרוני על היסודות התיאורטיים של משא ומתן –ואף הזדמן לי במהלך השבוע האחרון לעשות בזה שימוש!
השילוב של הסדנא שלך ושל ההרצאה של מיה ליקוורניק על הבטים יותר פרקטיים, היה יוצא מן הכלל וקיבלנו משוב מאוד חיובי מן המשתתפים על הפורמט והתוכן הרלוונטי. תודה שוב על ההרתמות והזמן שהקדשת לנו."

ארומה ישראל - אספרסו בר

סמנכ"לית פיתוח שירות והדרכה - עדי דולן דגן

"אני ממליצה בחום על העבודה עם אלון קלמוביץ. אלון עבד אתנו כיועץ מטעם 'מכון מנהיגות' בפרויקט ארגוני מורכב ורחב, שדרש פיצוח מדויק בתהליך הפיתוח ורגישות ודיוק בהנחיה. אלון השקיע רבות, היה מסור, מקצועי ויצירתי בעבודת הפיתוח וההנחיה. תרומתו של אלון לתהליך הן ברמה המערכתית והן ברמה האישית הייתה מורגשת ומשמעותית. העבודה עם אלון הייתה מהנה, מלמדת ,קדמה את מטרתנו הארגונית והותירה טעם של עוד. אנו ממליצים על העבודה עם אלון ונשמח להמשך עבודה בעתיד."

Golan furnitures & accesories

גלעד גולן, בעלים ומנכ"ל.

"לאלון היקר, אין מילים להודות על הליווי האישי, מקצועי והמסור שלך!
במשך שנים מלווה אישית את העסק המשפחתי שלנו. עוזר לנו להצליח ,להתייעל ולהגיע להישגים.
עוזר לנו לראות את הנקודות שיש לשפר, שם לנו "מראה" על הדברים שאנחנו לבד לא יכולים לראות בתוך שגרת העבודה השוטפת. אלון סייע לנו לבנות חזון ותוכנית עסקית. אחד הדברים שאלון היה מדגיש שתמיד אפשר לשפר ולייעל גם כשאנחנו חשבנו שלא.
בסופם של הדברים זה מתבטא בפחות כעסים, חסכון של כסף ולקום לעבודה במחשבה שיש לאן לשאוף קדימה.
תענוג לעבוד איתך, ממליצים בחום.